AVANGARDA V

pl
eng
rus
Puchar Mistrza Mistrzw TrekSfera fantastyka rosyjska Blaszana Arena
Przez cały konwent, będziecie mogli sprawdzić swoje oko i snajperskie predyspozycje na boisku szkolnym. Specjaliści z Air Softowej drużyny SPARTA oraz grupy rekonstrukcyjnej Jägerregiment 1 udzielą wam porad dotyczących obsługi broni, oraz zademonstrują jak poprawić strzelecką skuteczność. Nie lada gratka dla każdego maniaka militariów i wcale nie mniejsza atrakcja dla każdej wielbicielki żołnierskiego odzienia :).

Spragnieni mocniejszych wrażeń będą mogli zmierzyć się z soldatami SPARTY jako terroryści, w pokazach antyterrorystycznych. Pokazy te umożliwią wam sprawdzenie na własnej skórze, jakie to uczucie być panem życia i śmierci niewinnych ludzi. Uczestnicy tej zabawy zostaną wyposażeni w sprzęt ochronny i broń ASG. Zadaniem uczestników będzie odparcie szturmu brygady antyterrorystycznej.
Oprócz zabaw i pokazów stałych, w bloku ASG odbędą się także 2 konkursy:

Konkurs Strzelecki
Uczestnik konkursu oddaje kilka strzałów do tarcz oddalonych na odpowiednią odległość. Dla najlepszych nagrody.

Aleja Snajperów
Konkurs polegający na pokonaniu danego dystansu w jak najkrótszym czasie. Po drodze uczestnik będzie atakowany (z zaskoczenia) przez pilnujących przejścia żołnierzy. W przypadku, gdy osoba biorąca udział w konkursie zostanie trafi ona, jej uczestnictwo uznaje się za zakończone. Uczestnicy, i żołnierze pilnujący przejścia zostaną wyposażeni w broń ASG i sprzęt ochronny.

Copyright ©: code: Jottan gfx: Xaric

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2012 r.