AVANGARDA V

pl
eng
rus
Puchar Mistrza Mistrzw TrekSfera fantastyka rosyjska Blaszana Arena

PRZEDPŁATY


Dzięki serwisowi kumulator.pl już teraz można opłacić PEŁNĄ składkę akredytacyjną i skorzystać z oferowanych udogodnień. Co tydzień będziemy uruchamiać nową przedpłatową kumulację - im więcej zainteresowanych kupnem, tym niższa kwota składki! Kliknij tu, zarejestruj się i opłać składkę

Jak dokonać przedpłaty? To proste:

1. REJESTRACJA NA KUMULATORZE.
Rejestrujesz się na kumulator.pl i czekasz na maila z kodem aktywacji konta (ok. 5 min.)

2. UZUPEŁNIENIE DANYCH ADRESOWYCH
Logujesz się na swoje konto i wybierasz z górnego menu "mój kumulator", a tam klikasz na "moje dane". W oknie profilu wybierasz "więcej danych" i podajesz dane adresowe. Uwaga! podanie danych adresowych jest bardzo ważne - przyśpieszy to czynności akredytacyjne na samym konwencie. Klikasz "zapisz". Teraz Twoja rejestracja jest kompletna.

3. WYBÓR KUMULACJI
- w górnym menu wybierasz "kumulacje"
- wybierasz kumulację konwentu Avangarda V
- klikasz przycisk "kup" u dołu oferty
- w okienku "złóż ofertę kupna" podajesz ilość akredytacji które chcesz nabyć
- klikasz "zapisz"
- otrzymasz potwierdzenie udziału w kumulacji e-mailem

4. FINALIZACJA KUMULACJI
Czekasz do zakończenia kumulacji zachęcając w międzyczasie znajomych do wzięcia w niej udziału - pamiętaj, że im więcej złożonych ofert tym składka dla każdego z was jest niższa. Po zakończeniu kumulacji transakcja zostaje zawarta i zostajesz prawnie zobligowany do uiszczenia opłaty za zamówione składki akredytacyjne w cenie wynikającej z wyniku kumulacji. Przelewasz pieniądze na wskazane konto wg. wskazówek i otrzymujesz od nas potwierdzenie dokonania rezerwacji i przedpłaty.

5. AKREDYTACJA
Przy wejściu na konwent kierujesz się do stanowiska obsługi przedpłat po odbiór identyfikatora i swoich bonusów. Pokazujesz dowód tożsamości i składasz podpis pod regulaminem. Witamy na konwencie!

Informacja dla osób dokonujących przedpłat i chcących zostać gżdaczami:

Dokonujecie przedpłaty normalnie. Będąc gżdaczem nie tracicie swoich bonusów. Zgłaszacie się do pokoju Organizatorów, zapisujecie na dyżury. W tym momencie dodatkowo zyskujecie darmową koszulkę obsługi, i możliwość zwrotu wpłaconej akredytacji za pomoc na konwencie. A więc nic nie tracicie a zyskujecie podwójnie!Dlaczego warto uiścić pełną składkę akredytacyjną w przedpłacie za pomocą systemu "kumulator.pl"?

4 za 3!
Dokładnie tak! przy odpowiednio dużej tygodniowej kumulacji Twoja pełna 4 dniowa składka może osiągnąć cenę 3 dniowej.

szybciej = więcej
Dzięki przedpłatom MY możemy przygotować więcej ciekawych atrakcji i zaprosić więcej arcyciekawych gości, a TY możesz liczyć na dodatkowy bonus w swym pakiecie startowym uczestnika! Dzięki uprzejmości naszych sponsorów 500 pierwszych PEŁNYCH (a więc również tych z opcji 4 za 3) przedpłat będzie mogło liczyć na specjalne dodatki w postaci jednorazowych zniżek na zakupy, a także na specjalne drobne upominki (szczegóły wkrótce).

szybciej = wygodniej
Nikt nie lubi kolejek. Nikt też nic nie robi, żeby je zmniejszyć! Zmień to! Czy wiesz, że obsługa akredytacyjna jednego uczestnika, na jednym stanowisku (rejestracja) trwa ok. 1 min.? Czy jesteś w stanie obliczyć po jakim czasie wejdzie 300 osoba w kolejce? Sporo czasu prawda? Ułatw sprawę nam, sobie i innym! Poświęć 5 min. teraz na rejestrację w "kumulator.pl" i opłacenie składki. Zostaniesz automatycznie wprowadzony do systemu konwentu, dzięki czemu jedyne co będziesz musiał zrobić przy akredytacji na konwent to błysnąć dokumentem, podać imię i nazwisko i podpisać się pod regulaminem. Łącznie jakieś 15 sek. w zależności od prędkości pisania :) Dodatkowo czekać będzie na Ciebie osobna kolejka - tylko dla przedpłaconych! Wystarczy chcieć!

Nie czekaj! Skorzystaj już teraz i przekaż znajomym - pamiętaj im was więcej tym mniejsza składka!

Oferta ważna do 24 czerwca - do tego dnia, w każdy poniedziałek będzie uruchamiana kumulacja ważna przez jeden tydzień.

Do składek opłaconych w przedpłacie kumulacyjnej nie mają zastosowania jakiekolwiek inne zniżki!

Copyright ©: code: Jottan gfx: Xaric

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2012 r.