AVANGARDA V

pl
eng
rus
Puchar Mistrza Mistrzw TrekSfera fantastyka rosyjska Blaszana Arena

STOISKA


Oprócz programu merytorycznego zapewnimy fanom możliwość nabycia na terenie imprezy gier, książek i akcesoriów po atrakcyjnych cenach. Wrzucajcie pieniążki do skarbonek, aby w odpowiedniej chwili nie przegapić bardzo interesujących okazji cenowych.


Solaris

Księgarnia Solaris

Razem 1500 tytułów książek plus antykwariat, w którym znaleźć można prawdziwe białe kruki. Księgarnia oferuje rabaty przy większych zamówieniach, a nawet książki gratisowe do wyboru przy takowych.
Osoby dokonujące przedpłaty otrzymają dodatkowy kupon rabatowy o wartości 5 zł przy zakupach powyżej 100 zł dokonanych w księgarni.
W księgarni będzie można również spotkać się z ulubionymi autorami podczas dyżurów autorskich, podpisać książki i spokojnie chwilę porozmawiać. Dokładna rozpiska dyżurów dostępna będzie na konwencie.


BARD

BARD Centrum Gier

Bard Centrum Gier to firma specjalizującą się w grach fantastycznych: planszowych, figurkowych i karcianych. Założona w 1997r. w Krakowie, obecnie największa w Polsce sieć centrów gier, ze swoimi filiami w Katowicach, Wrocławiu i Poznaniu.
To także najstarsza i najbardziej rozpoznawalna marka w tej branży w Polsce, gwarantująca solidność obsługi, szybkość realizacji i największy wybór gier i akcesoriów w kraju. Dzięki współpracy z największymi producentami i dystrybutorami na świecie Bard oferuje ponad 3500 gier.
Od ponad 10 lat specjalnie wyszkoleni pracownicy Barda Centrum Gier służą radą i doświadczeniem. Pomogą w wyborze odpowiedniej pozycji, a także wprowadzą krok po kroku w fascynujące hobby. W każdym Centrum Gier można wziąć aktywny udział w szeregu imprez.
Aby ułatwić dostęp do swojego asortymentu Bard stworzył specjalistyczny sklep internetowy: www.bard.pl

LOTERIA BARD CENTRUM GIER Pula Nagród to 1900 pln. Nagrody Główne to:
STARCRAFT BOARDGAME (wartość ok 280 pln)
AGE OF STEAM BOARDGAME (wartośc ok. 200 pln)
LARP AXE EXECUTIONER (wartość ok 270pln)
do tego mnóstwo innych nagród, kości akcesoria, karty. Co drugi los bedzie wygrywał!

UWAGA PRZEDPŁATY! Osoby dokonujące przedpłat otrzymają jeden darmowy los w loterii!


Q-workshop

Sklep Q-workshop

Firma Q-workshop to uznana na całym świecie firma produkująca szeroką gamę nietypowych ręcznie zdobionych kości do gry oraz rozmaitych akcesoriów. Wielokrotnie nagradzani za pomysłowość i jakość wykonania przybywają ze swoim asortymentem na Avangardę. Oprócz zakupu kości na stoisku będzie się można w pełni zmunchkinizować. Po polsku i nie tylko. Zobacz co takiego można zrobić ze zwykłą kostką lub dołącz do grona najbardziej pakernych poszukiwaczy przygód :)


Kreatorium

KREATORIUM.com

Najbardziej zakręcone t-shirty świata? To właśnie KREATORIUM! Tylko ty znajdziesz wzory, którymi z pewnością zaskoczysz lub oszołomisz innych :) Stoisko prowadzić będzie również sprzedaż oficjalnych koszulek konwentowych Avangardy V, fason damski i męski. Koszulki będzie mozna zakupić w cenie 30 zł. Osoby dokonujące przedpłat otrzymają kupon rabatowy uprawniający do zakupu oficjalnej koszulki o 5 zł taniej.
Niebagatelne wzornictwo i wysoka jakość wykonania i koszulek to właśnie KREATORIUM.com


Pro Arte

Pro Arte - wydawca BIOCOSMOSIS

Firma której zawdzięczamy niesamowitą serię Biocosmosis. Jedyny polski komiks opublikowany na łamach kultowego Heavy Metal Magazine. Na stoisku będzie można zaopatrzyć się w pełen zestaw dotychczas wydanych albumów z serii, porozmawiać z twórcami komiksu oraz nabyć Biocosmosisowe gadżety.


język-rosyjski.com

Stoisko serwisu język-rosyjski.com

Stoisko serwisu język-rosyjski.com - niebagatelnego projektu zajmującego się propagowaniem zainteresowań związanych z kulturą Wschodu. Stoisko jest dopełnieniem stworzonego w tym roku na potrzeby Avangardy bloku atrakcji związanych z fantastyką i kulturą krajów rosyjskojęzycznych. Znajdziecie tu rozmaite językowe pomoce i ciekawostki. Zachęcamy do odwiedzenia stoiska.


kuźnia gier

Wydawnictwo Kuźnia gier

Na stoisku będzie można sprawdzić co nowego Kuźnia Gier szykuje w najbliższym czasie (a szykuje wiele....) oraz nabyć wydawane przez nas gry planszowe (min. Wiedźmin, Wiochmen2 czy Rice Wars). Do tego cała masa produktów związanych z VETO! Szlachecką Grą Karcianą (zakupy premiowane kartami okazyjnymi) oraz gama produktów Wolsungowych (planszówka, karty do gry oraz.... PRZEDSPRZEDAĹť podręcznika do RPG). Nie zapominajcie też o zapisaniu się na sesję Parowych Opowieści. Zapisy i szczegóły odnośnie sesji znajdziecie właśnie na stoisku Kuźni Gier.


Portal

Wydawnictwo Portal

Co nowego w Portalu? Czy Neuroshima, Monastyr i Zombiaki to ich ostatnie słowo? Z pewnością nie. Sprawdźcie jakie smakołyki szykuje wam wydawnictwo w nadchodzącym czasie. Będzie tez można zaopatrzyć się w pozycje już wydane. Zapraszamy.


Imaginator

Wydawnictwo Imaginator

Należysz do grona osób, które z niecierpliwością wyczekiwały na polską edycję eRPeGa Exalted? Twoja udręka właśnie się skończyła. Zapraszamy na zakupy na stoisku Wydawnictwa Imaginator.


Trekker

Trekker.pl

Sklep Trekker.pl to raj dla fanów science-fiction. Zwłaszcza w wydaniu serialowym. Star Trek, Babilon 5, Battlestar Galactica, Gwiezdne Wojny, gadżety repliki akcesoriów, figurki, modele i wiele, wiele innych czeka na Ciebie właśnie na tym stoisku.


KaRoKa

KaRoKa

KaRoKa to znana firma oferująca najpiękniejsze t-shirty malowane w najbardziej niesamowite i fantastyczne wzory. Warto odłożyć trochę grosiwa by nabyć choć jeden z ich przepięknych wzorów.


Copyright ©: code: Jottan gfx: Xaric

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2012 r.