AVANGARDA V

pl
eng
rus
Puchar Mistrza Mistrzw TrekSfera fantastyka rosyjska Blaszana Arena
Blaszana Arena

Idea Blaszanej Areny zrodziła się podczas edycji 2008 AVANGARDY - wtedy to po raz pierwszy postanowiliśmy udostępnić uczestnikom rozległy blok komputerowo-konsolowy. Przy wsparciu firm takich jak YAMO COMPUTERS, NEC, Microsoft, CENEGA Poland, Cooler Master i Kingston zorganizowaliśmy salę komputerową z 20 stanowiskami do grania wyposażonymi w ultra wydajne jednostki komputerowe i monitory, uzbrojone w najświeższe tytuły gier oraz salę konsolową z 7 stanowiskami Xbox 360.

Planujemy, że podczas AVANGARDY V na Blaszaną Arenę składać się będą:

  • sala komputerowa (20 zestawów komputerowych dla graczy + nowości wydawnicze ze świata gier). Planujemy kilka dużych turniejów sieciowych popularnych tytułów, a także turniej walk kosmicznych w grze FreeSpace);
  • salka pokazowa, w której będziecie mogli obejrzeć dwa specjalnie przygotowane, modowane komputery dla graczy - ich parametry podamy wkrótce.


W ramach Blaszanej Areny odbędą się także prelekcje i pokazy. Dowiecie się, jak sprawić, by Wasz ukochany blaszaczek nieco mniej przypominał suszarkę, kiedy gracie w ulubioną grę, a specjalista z Microsoft Polska opowie Wam, jak zmusić Windows do poprawnej pracy z grami i nie tylko.

Śledźcie informacje o Blaszanej Arenie. Do zobaczenia na AVANGARDZIE V.Copyright ©: code: Jottan gfx: Xaric

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2012 r.